top of page

З метою створення передумов для всебічного інформування здобувачів повної загальної середньої освіти 2022 року про особливості державної підсумкової атестації у формі ЗНО, а також ЗНО для вступу до закладів вищої освіти Українським центром оцінювання якості освіти розроблено і систематизовано „Путівник учасника ЗНО – 2022” (далі – Путівник).
Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 21.01.2022 № 1/1059-22 за допомогою Путівника інформувати учнів 11-тих класів про специфіку ЗНО у 2022 році.  

Путівник розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua) в підрозділі „Учаснику зовнішнього незалежного оцінювання” розділу „ЗНО/ДПА”. 

Інформуємо також, що з відеоматеріалами від Українського центру оцінювання якості освіти щодо особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року „ЗНО – 2022: Як підготуватися та успішно пройти
тести” (сертифікаційні роботи з суспільно-гуманітарних дисциплін, з природничих дисциплін) можна ознайомитися на YouTube-каналі центру. 

Крім того, постійно відбуватиметься прямий ефір із виконувачем директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерієм Бойком на YouTubе-каналі центру щодо особливостей реєстрації. Цей ефір розпочинає низку випусків „ЗНО-2022: Ви запитуєте – ми відповідаємо” від команди Українського центру оцінювання якості освіти.

zno.png
logo-HRCO.png
bottom of page