top of page
Світ матеріальний

Шановні батьки!

Розуміємо, що нові обмеження можуть виявитися стресовими для дітей та викликати негативні емоції у них. Однак у наших дітей є МИ. Спробуймо об`єднати наш досвід, знання, розуміння ситуації, додати до цього своєї любові і відповідальності задля того, щоб наші діти стали справжніми супергероями здоров`я, які чудово справляються з усіма правилами та обмеженнями.

Обговоріть з дітьми нові правила, які діятимуть у нашому закладі з 1 вересня 2020 року.

 

ПРАВИЛО ПЕРШЕ

До школи - без батьків, але обов`язково з маскою чи респіратором. Учителям, персоналу та учням щоранку будуть проводити температурний скринінг.

ПРАВИЛО ДРУГЕ

Ви, дорослі, перед виходом дитини із дому проведіть термометрію, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ - ви залишаєте дитину вдома!!!

 

ПРАВИЛО ТРЕТЄ

Під час перерв усі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати, їх заміна проводиться кожні 3 години. Якщо в дітей будуть маски багаторазового використання, то треба мати герметичний пакетик  (zip – пакет або папку на кнопці): один для використаної маски, інший - нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок у школі розмістять спеціальні контейнери з відміткою «Використані маски та рукавички».

 

ПРАВИЛО ЧЕТВЕРТЕ

Дотримуйтеся соціальної дистанції, респіратурна гігієна й етикет кашлю - ознаки вихованої людини. Прагніть стати такою.

 

ПРАВИЛО П`ЯТЕ

Під час харчування в їдальні для кожного класу будуть відведенні окремі перерви. Проте не забуваємо про правила дистанціювання.

 

ПРАВИЛО ШОСТЕ

Про своє погане самопочуття обов`язково повідомляйте класного керівника або учителя-предметника. У нашому закладі це правило діє давно.

 

ПРАВИЛО СЬОМЕ

Забезпечення питного режиму в школі буде по новому, тому кожен обов'язково - зі своєю пляшечкою води. Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами. Всією школою ходити не дозволяється.

Дружні поради батькам.

1. Шановні батьки, не залишайте дітей без нагляду.
2. Формуйте навички безпечної поведінки з однолітками, старшими, незнайомцями.
3. Пам’ятайте, що імунна система до 18 років ще не сформована, тому не допускайте вживання дітьми алкоголю, нікотину, наркотиків (пиво, кальян, електронні цигарки, пігулки і т.д.)
4. Бережіть дітей від насильства в мережі Інтернет, яке чиниться з метою фізичних погроз, приниження та вимагання грошей.
5. Ведіть відверті розмови про попередження sexстингу, суїциду, ранніх статевих стосунків.
6. Демонструйте на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, електрикою, газом, водою, ліками, побутовою хімією.
7. Дбайте про безпеку дітей біля старих будівель, новобудов, у безлюдних місцях.
8. Згадайте правила поведінки на льоду: ніколи не ставайте на лід восени, під час зимових відлиг, навесні. У цей час крига надто тонка і може провалитися. Кататися на ковзанах слід лише в перевірених та спеціально обладнаних для цього місцях.
9. Радимо сім`ям активніше займатися спортом, йогою, більше читати книг, дивитися фільмів, разом слухати музику, співати, танцювати, плекати родинні традиції.
10. Пам’ятайте, що життя Ваших дітей, залежить від Вас!

З повагою педагогічний колектив
Полтавської гімназії №17

bottom of page